Roeselare

lot 1.35

Ontdek dit villaperceel in het hartje van Roeselare. Van hieruit fiets je vlot naar het station en het centrum. Bovendien geniet je van een snelle toegang tot de oprit van de E403 (Brugge-Kortrijk). Je kiest zelf het ontwerp en de materialen; wij bouwen jouw woning op maat, tegen een vaste prijs. Een kijkje nemen? Je vindt de ingang van de verkaveling ter hoogte van Kazandstraat 27.
Open
406 m²

Prijs € 100.210

Adres Kazandstraat - 8800 Roeselare

Contacteer Kristof voor een vrijblijvend gesprek!

Bel ons Mail ons
Proot Kristof 5

Contact

Interesse? Neem vandaag nog contact
met ons op voor een afspraak.

Deze site maakt gebruik van cookies om uw surfervaring te verbeteren.

Voorkeuren