Berlare

lot 1

Deze trendy, moderne woning vind je aan de Turfputstraat in Berlare: een rustige woonbuurt vlak bij het prachtige natuurgebied "Berlare Broek" en de Oude Schelde. Bovendien geniet je van een vlotte verbinding met Gent, Wetteren en Dendermonde. De woning beschikt over een ruime woon- en eetkamer met veel lichtinval, een -naar eigen keuze ingerichte- open keuken, een inpandige garage, een functionele badkamer, 3 slaapkamers en een mooie tuin.
3 slaapkamers
1 badkamer
Halfopen
364.7 m²

Prijs € 390.233

Adres Turfputstraat - 9290 Berlare

Contacteer Claire voor een vrijblijvend gesprek!

Bel ons Mail ons
Dewaele Claire 2
Hires Hyboma WAL3194 3

Projectbrochure

Meer weten? Bekijk alvast de brochure en laat je verder inspireren.

Of contacteer ons

Contact

Interesse? Neem vandaag nog contact
met ons op voor een afspraak.

Deze site maakt gebruik van cookies om uw surfervaring te verbeteren.

Voorkeuren